Koordynator ochrony i serwisu sprzątającego Gliwice Zabrze

Oferta pracy dodana przez: Anna Partyka Grupa, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Anna Partyka Grupa, w dniu: 2020-12-08

Pełna treść ogłoszenia:

Koordynator ochrony fizycznej i serwisu sprzątającego NA TERENIE ŚLĄSKA GŁÓWNIE GLIWIC, ZABRZA.

UWAGA APLIKACJE CV TYLKO DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES:
anna.partyka@grupa.sos.pl

z dopiskiem koordynator

Informujemy, iż skontaktujemy się wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

Kierowanie zespołem pracowników;
Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów;
Organizacja i koordynacja pracy pracowników;
Reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientami;

Oczekiwania wobec kandydata:

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;
Dobra organizacja czasu pracy;
Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
Dyspozycyjność;
Czynne prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Umowę o pracę;
Elastyczny czas pracy
Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość rozwoju zawodowego;

Prosimy o zamieszczanie w cv następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gliwice

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 604630566

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGliwice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty