Specjalista ds. nieruchomości

Oferta pracy dodana przez: Inwestarena, w kategorii: Nieruchomości

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Inwestarena, w dniu: 2021-05-13

Pełna treść ogłoszenia:

Region: GLIWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- analiza aktualnych ofert nieruchomości na rynku wtórnym,

- praca nad realizacją projektów i remontów, współpraca z architektami,

- nadzór nad realizacją prowadzonych prac remontowo-budowlanych,

- sprzedaż lub wynajem nieruchomości,

-komunikacja ze spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi i administratorami nieruchomości

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, komputer, itd.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w branży nieruchomości,

- dobra organizacja pracy,

-płynna znajomość j.polskiego w mowie i piśmie,

- prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać pod podany adres biuro@inwestarena.pl
tel 790890815

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gliwice. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 790890815

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGliwice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty