Wykładanie towaru - Nowy Dwór Mazowiecki

Oferta pracy dodana przez: Pjaniec Pmt, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Pjaniec Pmt, w dniu: 2021-05-13

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy osoby do pracy przy wykładaniu towaru w Kaufland w  Nowym Dworze Mazowieckim.  Praca 3 dni w tygodniu (pon, śr, pt) od godzin porannych po około 6 godzin. Wymagana aktualna książeczka /orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. W celu wykonywania raportów wymagany telefon z systemem ANDROID (wersja min. 5.0).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • wykładanie towaru,
  • budowa ekspozycji dodatkowych,
  • dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,
  • wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • książeczka / orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • telefon z systemem ANDROID (wersja min. 5.0),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • stały dostęp do Internetu w celu uzupełniania raportów,
  • zaangażowanie i motywacja.
OFERUJEMY
  • profesjonalne wdrożenie,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • pracę dodatkową 3 dni w tygodniu od godzin porannych,
  • stabilną, dłuższą współpracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zdobycie cennego doświadczenia.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Wynagrodzenie: aktualna książeczka /orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. W celu wykonywania raportów wymagany telefon z systemem ANDROID (wersja min. 5.0)

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 505101342, E-mail: anowicki@pmt.com.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGliwice.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty